Ogłoszenie

SESJA :D

#16 2007-04-23 08:14:37

izabelka-84

Super weteran

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 150
Punktów :   

Re: "CO BĄDŹ"

Nie chcę krakać ale ty już swoje wycierpiałaś więc teraz wiesz czyja kolej... ale ja na zimne dmucham i do zamrażarki wkładam i Bilskiego na imprezy nie zapraszam bojąc się o własne zdrowie a może i życie, bo co wypadek i kolejna osoba to gorzej... oj biedne my z Beatką biedne!!! A co do siedzenia na wykładach to w piątek sięwidzimy prawda??? I do 20.30 prawda??? hihihi i bez przerwy na kebaba!!! Prawda??? Jak hardcore to hardcore!!! Zobaczymy kto pierwszy wymięknie...

Offline

 

#17 2007-04-23 16:25:59

barbara86

Aktywny

8169259
Skąd: Bieszczady??
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 38
Punktów :   

Re: "CO BĄDŹ"

KOCANIE JA MAM NADZIEJE ZE TY ZARTUJESZ Z TYMI WYKALADAMI W PIATEK??
BO CO PRAWDA JUZ NIE PIJE... (OD SRODY)  ALE NA WYKLADACH TO JA TYLE NIE WYSIEDZE!!!I CHYBA NIE TYLKO JA  ...   
A CO DO IMPREZY TO JA NIE IDE!!!


"Może kiedyś będziesz szedł przez piękną łąkę. Może na jednym źdźble trawy dostrzeżesz kroplę rosy inną niż wszystkie - to ja..."

Offline

 

#18 2007-04-23 17:50:50

ediii

Super weteran

7219888
Skąd: Rękawica bez "r"
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 260

Re: "CO BĄDŹ"

barbara86 napisał:

KOCANIE JA MAM NADZIEJE ZE TY ZARTUJESZ Z TYMI WYKALADAMI W PIATEK??
BO CO PRAWDA JUZ NIE PIJE... (OD SRODY)  ALE NA WYKLADACH TO JA TYLE NIE WYSIEDZE!!!I CHYBA NIE TYLKO JA  ...   
A CO DO IMPREZY TO JA NIE IDE!!!

Baśka Ty chory żuku.............jak nie wysiedzisz??..nie ma nic do gadania.....siedzimy do końca i już!!!..a przynajmniej ja...bo potem i tak nie idę na akademik to po co mam wcześniej iść??...chyba żę będę umierała to pojadę od Was w cholerę:D   buziaczki dla Was...papapapapapapapapa


Ile może wytrzymać przyjaźń?
Ile może wytrzymać lojalność, zaufanie?
Czas ten niestety czasem liczy się w dniach...nie w latach....
A kto wierzy, że przyjaźń między kobietą i mężczną może istnieć???...bo ja chyba w to nie wierzę...choć bardzo chciałam!!

Offline

 

#19 2007-04-24 07:58:16

izabelka-84

Super weteran

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 150
Punktów :   

Re: "CO BĄDŹ"

Edi to ty w końcu zostajesz na weekend w akademiku czy nie??? Bo ujak nie to ja bym na twoje miejsce  wskoczyła.... Zadzwoń do mnie Niedobruchu!!! Najlepiej dzisiaj i daj mi znać co i jak ok???  Bo jakoś nie mogę się skontektować z tobą

Ostatnio edytowany przez izabelka-84 (2007-04-24 07:58:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
POELANI Ciechocinek wellness pakiety BoĂŽte de vitesses automatique Jeep spuszczel pospolity