Ogłoszenie

SESJA :D

  • Index
  •  » Help
  •  » Przedłużenie sesji!!!!!

#1 2007-09-25 14:31:01

ediii

Super weteran

7219888
Skąd: Rękawica bez "r"
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 260

Przedłużenie sesji!!!!!

Hej mam do Was pytanie. Czy składał ktoś podanie o przedłużenie sesji?? nie wieci ile można ją przedłużyć?? Wiem, że trzeba jakieś podank złożyć ale wiecie jak ma to wyglądać?? jakie są szanse że to się uda??? i jak mogą iść na rękę?? macie jakichś znajomych co już byli po czymś takim?? proszę pomóżcie...chcę się jakoś uratować....bo nie chcę Was zostawiać...<załamka>.....<beczy>


Ile może wytrzymać przyjaźń?
Ile może wytrzymać lojalność, zaufanie?
Czas ten niestety czasem liczy się w dniach...nie w latach....
A kto wierzy, że przyjaźń między kobietą i mężczną może istnieć???...bo ja chyba w to nie wierzę...choć bardzo chciałam!!

Offline

 

#2 2007-09-25 15:31:46

izabelka-84

Super weteran

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 150
Punktów :   

Re: Przedłużenie sesji!!!!!

Można przedłużyć i raczej nie robią specjalnych problemów ( w końcu dołożysz im swoje prawie 3000 zł) Musisz tylko napisać podanie wg specjalnego wzoru (znajdziesz w dziekanacie) ale radzę gadać z tą milszą panią nie tą szkapą bo ona raczej chyba nas nie lubi hehehe ta niższa pomoże na bank aha no i musisz najdroższa wziąść się ostro za kucie bo przedłużą owszem ale tak na 2-3 tyg góra. Jakby co służę notatkami i pomocą a jak chcesz nas zobaczyć to juto będziemy z Beatką w Rzeszowie o 10 na stacji. Wiesz tyrknęłabym albo napisała ale debet niestety, więc jak coś to dzwoń ty i do zobaczenia Niedobruchu

Offline

 

#3 2007-09-25 18:32:57

ediii

Super weteran

7219888
Skąd: Rękawica bez "r"
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 260

Re: Przedłużenie sesji!!!!!

Izka ale idziecie jutro do dziekanatu????


Ile może wytrzymać przyjaźń?
Ile może wytrzymać lojalność, zaufanie?
Czas ten niestety czasem liczy się w dniach...nie w latach....
A kto wierzy, że przyjaźń między kobietą i mężczną może istnieć???...bo ja chyba w to nie wierzę...choć bardzo chciałam!!

Offline

 
  • Index
  •  » Help
  •  » Przedłużenie sesji!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Bad Liebenzell olejek herbaciany cyklinowanie parkietu warszawa cena