Ogłoszenie

SESJA :D

#1 2007-07-09 19:20:59

MAX

Administrator

2489708
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 201
Punktów :   

NOWY ADMIN (WAZNE)

Co tam ludzie w wielkich wioskach slychac ?


Edii i Mate

Proponuje wybrac nowego administratora. Ja przechodze na emeryture (tzn moze zostawie sobie status admina, ale nie bede nic tutaj robil).
Chce wybrac osobe rownie kompetentna jak ja lub bardziej (nie wiem czy mi sie to uda:D).
Osoba mialaby dbac o forum oraz wprowadzac nowosci. Wymagam od takiej osoby by umiala obslugiwac forum. (wiec osoby, ktore maja ponizej 3.0 z infy, nie moga sie zglaszac )

Czekam na propozycje.
Glwonymi kandydatami jest Edii i Mate... ale wieksze szanse ma Mate poniewaz ... no ... Edytka chyba nie bardzo bedzie umiec

TO TYLE NIEUKI

Pozdrawiam
Wielebny MAX


(EDIT) by MAX

Sluchajdzie

Forum poszukuje powaznie administratora. Ja z dniem dzisiejszym konczie prace. Forum moze istniec, ale nie bedzie aktualizowane (przez moja osobe). Czyli nie powstana nowe zakladki z przedmiotami itp.
Chciecie miec fotrum- musicie miec Admina

Ja odchodze z przyczyn osobistych. Zakonczylem edukacje wiec nie chce prowadzic forum. Chyba oczywisce ...... .bede jedynie gosciem, od czasu do czasu wskocze tu zobaczyc co sie dzieje


Prowadzenie tego forum jest banalne, kazdy moze to robic- NAWET TY!!! (moze nie tak perfekcyjnie jak ja... , ale kazdy da rade)


To tyle
Pozdrawiam Was goraco
Wasz MAX


"Chciałem być sobą za wielką wodą
Na czekoladę poczułem chęć
Była namiętna, bardzo nieletnia
I dobrze znała refrenu sens"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Spacious Eagle Home with Hot Tub www.berlin-hotel.pl sala na szkolenie kraków krowodrza zwykłe żarówki wrocław