Ogłoszenie

SESJA :D

#1 2007-05-30 20:39:00

Spike

Aktywny

1114959
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 31
Punktów :   

Pomozcie znalesc informacje...

Witam. Musimy przygotowac temat na makroekonomie, wszyscy maja latwe pytanie(sam kolezance znalazlem w 2 minuty)natomiast ja dostalem temat...ktorego NIGDZIE nie ma, doslownie nigdzie, chyba caly internet juz zwiedzilem - a moze po prostu zle szukalem?

O to tresc tematu:

właściwości dochodowe w wybranych krajach mierzone współczynnikiem Giniego

Wszystkie osoby ktore sa w stanie chociasz chwilke poswiecic bardzo prosze, moze byc cokolwiek, nawet link do strony z tym opisanym. Dziekuje i pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-05-30 21:36:08

ediii

Super weteran

7219888
Skąd: Rękawica bez "r"
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 260

Re: Pomozcie znalesc informacje...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3% … ik_Giniego


http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/tod … _bieda.pdf


jednym słowem wpisz sobie "współczynnik Giniego" w google i masz kupę tematów chyba, że już na to patrzyłeś i nic tam nie ma co cię interesuje to nie wiem co dalej ;/
daj potem znać co i jak oki??
pa


Ile może wytrzymać przyjaźń?
Ile może wytrzymać lojalność, zaufanie?
Czas ten niestety czasem liczy się w dniach...nie w latach....
A kto wierzy, że przyjaźń między kobietą i mężczną może istnieć???...bo ja chyba w to nie wierzę...choć bardzo chciałam!!

Offline

 

#3 2007-05-30 22:03:52

Spike

Aktywny

1114959
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 31
Punktów :   

Re: Pomozcie znalesc informacje...

Niestety te strony odwiedzalem juz. W pierwszym przypadku, nie mam znalesc informacji dot. co to jest wspolczynnik Giniego(ale to juz wiem, duzo szukalem i sila rzeczy - nauczylem sie:) ) A w drugim przypadku, bardzo malo o nim pisze i jest pokazane w skali calego swiata, a nie paru konkretnych krajow;/ Ja natomiast msuze znalesc odzwierciedlenie tego wskaznika w wybranych krajach, na poczatku polowalem glownie na kraje europejskie, ale teraz mogloby to byc nawet SIerra Leone, madaagaskar czy tez grendlandia! byleby cokolwiek bylo:]


Jesli nie znajde nic innego, to mam przygotowana prace podobna do tej drugiej, ktora ty dales:) Jest tam sporo bardzo ogolnych informacji, z ktorych przy doobrych umiejetnosciach aktorskich wyjdzie calkiem niezle lanie wody:] lepsze to niz nic...

Ostatnio edytowany przez Spike (2007-05-30 22:08:01)

Offline

 

#4 2007-05-30 22:16:31

ediii

Super weteran

7219888
Skąd: Rękawica bez "r"
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 260

Re: Pomozcie znalesc informacje...

hej. wysłąłam Ci coś na pocztę na tlen ale nie wiem o jakie dokładnie "właściwości dochodowe" Ci chodzi???

ps. "którą ty dałeś"???? jeśli to było do mnie to mała pomyłka...... jestem dziewczyną

Ostatnio edytowany przez ediii (2007-05-30 22:18:56)


Ile może wytrzymać przyjaźń?
Ile może wytrzymać lojalność, zaufanie?
Czas ten niestety czasem liczy się w dniach...nie w latach....
A kto wierzy, że przyjaźń między kobietą i mężczną może istnieć???...bo ja chyba w to nie wierzę...choć bardzo chciałam!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Børkop Κρατήσεις δωματίων Xanten Ciechocinek wellness pakiety Boîte de vitesses automatique Jeep spuszczel pospolity